KONST / Litografier / Grafiskt blad 15448001
nr 1544 8001
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Mansion". Signerad, numrerad 16/50. Giclee fine art. Bildmått: 60x39 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 61x42 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:00:00